Coinid

Mis on coinid?

"Coin" tähendab inglise keeles münti. Jah, coinid on lihtsalt virtuaalmündid, millega me maksame teile tellimuste eest. Teenitud coine võite vahetada mitmete kasulike asjade või lihtsalt allahindluste vastu. Iga toote kõrval on märgitud, mitu coini te selle ostu eest saate. Mõnede toodete eest pakutakse rohkem coine kui teiste eest. Sõltuvalt teie valitud toodetest võite teenida vähem või rohkem coine. Teenitud coinide kogus sõltub mitte ainult toodetest, mida ostate, aga ka nende kogusest, hinnast või teostatud toimingutest. Lõplikku coinide summat, mille saate tellimuse eest tasudes, näete tellimuse täitmisel.

TÄHELEPANU!Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad.

 

2. Mida ma võin coinide eest saada?

Allahindlused. Kogunud soovitud koguse coine, võite kasutada neid allahindlusena. Allahindlust saate kasutada tellimuse esitamisel, vajutades "Kasuta allahindluskupongi". Teile näidatakse teenitud coinide arvu ja nende vastavust poe valuutaga. Lihtsalt näidake soovitava allahindluse summa ja seda kasutatakse teie tellimuse vormistamisel. Allahindluseks võite kasutada kas kogu summa või selle mistahes osa (pool, kolmandik jne).

- vahetada mitmesuguste kasulike asjade vastu. Coine on kasulikum vahetada erinevate kasulike asjade vastu. Väga kasulikud. Need tooted on esitatud spetsiaalses kategoorias, aga et neid osta, peab teil olema coine. Asju on vähe, aga ilma coinideta te neid ei osta, kuidas te ka ei tahaks. Kasulike asjade nimekiri võib muutuda, aga igal juhul on see valik mitmekesine ja kasulik.

 

3. Kas ma saan kõigi toodete eest ühesuguse koguse coine??

Ei. Mõnede toodete eest võite saada rohkem coine kui teiste eest. Näiteks praegu saab kõige rohkem coine läätsede Acuvue Oasys, Biofinity, EyeSmile Daily Disposable, ColourVUE; vedelike EyeSmile All-in-One, EyeSmile Biocare bei Opti-Free Express; silmatilkade EyeSmile Aqua Comfort ja teiste toodete eest. Selliste toodete nimekiri võib iga hetk muutuda. Tooted, mille eest teenite rohkem coine, on tähistatud spetsiaalse märgiga.

 

4. Kuidas teada saada oma coinide kogust?

Kogutud coinide arvu nägemiseks logige sisse ja oma kontol näete, millise summa coine olete kogunud ja ära kasutanud.

 

5. Kas ma saan endale reserveerida toote coinide eest, seni kui kogun vajaliku koguse coine?

Ei, seda te teha ei saa. Esimesena saab coinide eest osta toote see, kes enne teisi kogub vajaliku koguse coine ja esitab tellimuse.

 

6. Kas teil on alati sellised tooted coinide eest?

Coinide eest müüdavate toodete nimekiri võib laieneda või aheneda. Näiteks võib ilmuda rohkem spetsiifilisi tooteid sõltuvalt aastaajast. Samuti tasub teada, et kui tooted coinide eest ära ostetakse, me tellime samad tooted uuesti ja täidame nendega oma laoseisu. Siiski on võimalik, et tootja lõpetab selle kauba tootmise, mida te tahtsite osta ja me ei saa samasugust toodet. Sel juhul püüame leida sarnase toote ja selle teile saata.

 

7. Millal ma coinid saan ja millal võin neid kasutada?

Te saate coinid siis, kui teie tellimus on täielikult täidetud. Teenitud coine võite kasutada mistahes järgmise tellimuse juures.

Muud teemad