Värvilised läätsed

(38)

Kontaktläätsede tööstuse uuendused pakuvad käesoleval ajal võimaluse kasutada neid mitte ainult nägemise korrigeerimiseks, vaid ka kujundada imidžit. Värviliste kontaktläätsedega võib teha silmade värvi palju heledamaks, tumedamaks või seda muuta.

Neile, kes tahavad mitmekesistada tüütuks muutunud väljanägemist, pakume populaarseid kontaktläätsesid, nagu Air Optix Colors, EyeSmile Colors, FreshLook Dimensions jt.

Seda tüüpi kontaktläätsed võimaldavad omada terveid siniseid, nõiduslikke rohelisi või vastupandamatuid musti silmi. See tore võimalus loob uue igapäevase või jalustrabava piduliku kuvandi.

Siin leiate mitte ainult standardsed värvid (sinine, roheline, pruun, must, hall), aga ka ootamatud, peoõhtutele ja karnevalidele sobivad toonid, mis võivad jätta teid ümbritsevatele inimestele kustumatu mulje. Värviliste kontaktläätsedega muutuvad silmad väljendusrikkamaks, sügavamaks ja suuremaks.

Suurem osa värvilisi kontaktläätsesid ei anna silmadele mitte ainult uue värvi, vaid ka korrigeerib kaug- või lühinägelikkust. Tervetele silmadele võib valida ilma dioptriteta läätsed ja üllatada kõiki välimuse muutusega.

Rohkem Laienda
Värvilised läätsed

Enim müüdud tooted