Kuidas tellimust esitada?

Lühidalt tellimisprotsessist:

- Valige toote vaade
- täpsustage toote soovitavaid omadusi
vajutage nuppu "Telli"
- Korrake sama teiste toodetega
- Tellimuse hallis aknas vajutage "Teosta"
- Veenduge, et ostukorvis on kõik valitud tooted, siis vajutage "Jätka"
- Valige kõige sobivam kättetoimetamise viis ja vajutage "Kinnitan tellimuse"
- Veenduge ise, kui lihtne see on.

 

Tellimuse täpne kirjeldus

1. Lehekülje struktuur

Selles e-poes näete üleval rohelist menüüriba, mis aitab teil orienteeruda toodete kataloogis. Tooted on seal jaotatud teatud gruppidesse: "Läätsed", "Vedelikud" jne.
Klõpsates kategoorial või konkreetsel tootel, suunatakse teid toodete nimekirja või toote üksikasjaliku kirjelduse juurde.

2. Valik tooteid kataloogist

Kataloogis on tooted jagatud vastavalt teatud tunnustele, näiteks kandmise kestus ("Ühenädalased", "Kahenädalased", "Kuuajalised" jne), spetsiifika ("Astigmaatilised" astigmatismiga inimestele või "Multifokaalsed" presbüoopia korrigeerimiseks) jne.
Valides kõige esimese grupi "Läätsed", suunatakse teid läätsede kategooria nimekirja juurde. Kui ta aga kohe valite "Läätsede" grupi kategooria "Kuuajalised", avaneb läätsede nimekiri, mille kandmisaeg on üks kuu.

3. Toodete otsing

Tooteid saab valida mitte ainult kataloogi, vaid ka otsingu abil. Näiteks pole kataloogis toodete jaotust tootjate järgi. Kui tahate leida teatud tootja kõiki läätsesid, kirjutage otsinguaknasse selle nimi ja vajutage kõrval asetsevat luubiga nuppu. Te näete valitud tootja läätsede või vedelike nimekirja.

4. Tooteinfo

Iga nimekirja toote juures on selle foto, nimetus, omadused, lühike kirjeldus, ühiku hind, võimalikud allahindlused suurema koguse ostmisel ja ostjate kommentaarid.

5. Tellimuse vormistamine

Toodet saab tellida, kui avate selle üksikasjaliku teabe. Näidates soovitud omadusi võib kohe näha laoseisu, st kas on nende omadustega tooteid, kui ei ole, siis kui pika aja pärast need saabuvad jne. Kui laoseis on vastuvõetav ja kõik omadused sobivad, tuleb vajutada "Telli" ja valitud omadustega toode jõuab tellimuse aknasse, mis asub ekraanil paremal üleval. Sama protseduuri tuleb sooritada ka teiste toodetega, kuni tellimus on täielikult koostatud.

6. Tellimuse täitmine

Pärast seda, kui tooted on valitud ja koostatud tellimus, tuleb veel vajutada nuppu "Teosta" ja lõpetada tellimise protsess. Siin tuleb teil märkida sihtpunkti aadress, valida kättetoimetamise viis ja makse tüüp. Viimase sammuna tuleb tellimus kinnitada ja toimingud on lõppenud. me hakkame tellimust täitma niipea kui raha on laekunud.

Muud teemad