Tootjad

No manufacturer

Tarvikud

(1)

Kontaktläätsede eest hoolitsemine ei muutu rutiinseks, kui hakkate kasutama funktsionaalseid ja stiilseid tarvikuid. Kahtlemata kergendavad need igapäevast kontaktläätsede puhastamist ja aitavad nende eest korralikult hoolitseda.

Pilkupüüdvad konteinerid kontaktläätsede hoidmiseks hakkavad igal hommikul tõstma meeleolu ja pakuvad rahuldust õhtul enne magamajäämist. Mitmevärvilised põrsa- või konnakujulised konteinerid on suurepärane kingitus sõbrale, kes kannab kontaktläätsesid. On ju nii meeldiv üllatada ennast ja ümbritsevaid inimesi.

Selles kategoorias leiate ka spetsiaalsed pintsetid, mida on väga mugav kasutada jämedate sõrmede või pikkade küüntega inimestel - nende abil saate turvaliselt läätsed välja võtta konteinerist ja sinna panna, vigastamata samas läätsede pinda.

Samuti võib osta spetsiaalse peegliga vutlari, kuhu mahuvad suurepäraselt konteiner ja pintsetid. Selline komplekt aitab kotis korda hoida - kõik läätsede hooldusvahendid on ühes kohas, neid saab kergesti ja mugavalt kätte. Jääb veel üle värv valida.

Rohkem Laienda
Tarvikud