Focus DAILIES All Day Comfort

 (5)
 • Hapnikujuhitavus (Dk/t): 26
 • Veesisaldus: 69
Focus DAILIES All Day Comfort

+Toote iseärasused

 • Müügil : 1 kontaktlääts
  Pakendis: 90 kontaktläätse
  Kandmisaeg: üks päev
  Kandmisrežiim: päevane
  Materjali tüüp: hüdrogeel
  Materjal: Nelfilkon A
  Diameeter: 13.8
  Hapnikujuhitavus (Dk/t): 26
  Baaskõver: 8.6
  Veesisaldus: 69
  Optiline tugevus: +6.00 ... -10.00

Focus DAILIES All Day Comfort

 (5)
 • Hapnikujuhitavus (Dk/t): 26
 • Veesisaldus: 69
0,75 €
Parem silm (OD)
Kättetoimetamise aeg
Meil on kahju, aga teie poolt valitud toodet meil hetkel ei ole.

Ostes selle toote, teenite +0,30 COINS Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad. Coin information
Ostetud kogus Allahindlus läätse kohta Läätse hind Allahindlus kokku Hind allahindlusega
10 läätse -0,05 € 0,70 € -0,50 € 7,00 €
30 läätse -0,15 € 0,60 € -4,50 € 18,00 €
45 läätse (pool pakendit) -0,16 € 0,59 € -7,20 € 26,55 €
60 läätse -0,20 € 0,55 € -12,00 € 33,00 €
90 läätse (pakendit) -0,25 € 0,50 € -22,50 € 45,00 €
Allahindlus kehtib ainult samasuguste omadustega toodetele. Allahindlus ilmub tooteid tellides. Kehtib ka suurematele kogustele.

Kirjeldus

Paprastesniam lęšių naudojimui!

Igapäevane läätsede hooldus võib jääda minevikku - ühepäevased kontaktläätsed Focus DAILIES All Day Comfort on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Sellepärast pole vaja nende puhastamisele õhtuti aega kulutada: võtke välja ja visake prügikasti! Järgmisel hommikul ootab teid uus ja värske steriilsete läätsede pakend.

See on suurepärane valik tundlike silmadega inimestele. Igapäevasel läätsede vahetamisel ei jõua koguneda ärritust tekitavat mustust. Läätsede tootmisel kasutatav tehnoloogia Lightstream kindlustab pideva niisutamise kandmise ajal, aga ioonne pind kaitseb valgulise katu moodustumise eest, mis võib rikkuda nägemist.

Peale selle on läätsed Focus DAILIES All Day Comfortvalmistatud kergest hapnikku läbilaskvast materjalist Nelfilcon A, mis kindlustab suure mugavuse kogu päevaks, aitab vältida silmade kuivust või ebameeldivat tunnet õhtul pärast läätsede eemaldamist.

Ühepäevased läätsed on väga mugavad ka neile, kes ei kanna kontaktläätsesid iga päev, vaid paralleelselt prillidega. Rääkimata juba nende eelistest sõitudel loodusesse või reisimisel teistesse paikadesse, kus teil pole mitte alati võimalust läätsesid hoolikalt puhastada.

Meie soovitus

Neid nagu ka teisi ühepäevaseid kontaktläätsesid võib kanda ainult üks päev. Enne magamaminekut tuleb need ära võtta ja järgmisel päeval panna uued. Nende kontaktläätsede pikemaajalisem kandmine kui soovitatud, tekitab silmas igasuguseid infektsioone.

Ostes selle toote, teenite +0,30 COINS Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad. Coin information
Kommentaarid (5)

Parim kommentaar

 • Mardo L 17.03.2016 Tallinn

  Algajal on neid esmakordselt veidike keeruline silma panna, kuid asi on pusimist väärt, sest kontaktläätsed silma saades on need vägagi mugavad. Silmad ei kuiva. Samas, enne läätsede silmapanekut on õige kumeruse kontroll keerulisevõitu (erinevus pole just kõige selgem, kui lääts tagurpidi), samuti läheb lääts ka võrdlemisi kergelt katki, kui soov see silmast eemaldada nt, et lääts õiget pidi silma panna. Tasub olla ettevaatlik. Muidu, üldiselt hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Julgen soovitada! PS! Sportimisel (nt jooksmisel) ülimugavad!

Kirjutage oma kommnetaar »

 • Algajal on neid esmakordselt veidike keeruline silma panna, kuid asi on pusimist väärt, sest kontaktläätsed silma saades on need vägagi mugavad. Silmad ei kuiva. Samas, enne läätsede silmapanekut on õige kumeruse kontroll keerulisevõitu (erinevus pole just kõige selgem, kui lääts tagurpidi), samuti läheb lääts ka võrdlemisi kergelt katki, kui soov see silmast eemaldada nt, et lääts õiget pidi silma panna. Tasub olla ettevaatlik. Muidu, üldiselt hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Julgen soovitada! PS! Sportimisel (nt jooksmisel) ülimugavad!

  Mardo L 17.03.2016 Tallinn
  • 0
   0

Vaata teisi 4 kommentaare »

Kirjutage oma kommnetaar »

Kirjutage oma kommnetaar

Focus DAILIES All Day Comfort

Focus DAILIES All Day Comfort

 • Hapnikujuhitavus (Dk/t): 26
 • Veesisaldus: 69
 • Panen halva hinde Panen rahuldava hinde Panen keskmise hinde Panen hea hinde Panen väga hea hinde

Vastus

* Kohustuslikud väljad

Tühista  või