FreshLook Dimensions Plano

 (0)
 • Veesisaldus: 55
FreshLook Dimensions Plano

+Toote iseärasused

 • Müügil : 1 kontaktlääts
  Pakendis: 2 kontaktläätse
  Kandmisaeg: üks kuu
  Kandmisrežiim: päevane
  Materjali tüüp: hüdrogeel
  Materjal: Phemfilcon A
  Diameeter: 14.5
  Baaskõver: 8.6
  Veesisaldus: 55
  Optiline tugevus: +6.00 ... -8.00

FreshLook Dimensions Plano

 (0)
 • Veesisaldus: 55
12,38 € 8,67 € Reduced price!
Parem silm (OD)
Kättetoimetamise aeg
Meil on kahju, aga teie poolt valitud toodet meil hetkel ei ole.

Ostes selle toote, teenite +3,47 COINS Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad. Coin information
Ostetud kogus Allahindlus läätse kohta Läätse hind Allahindlus kokku Hind allahindlusega
2 läätse (pakendit) -4,06 € 8,32 € -8,12 € 16,64 €
6 läätse (3 pakendit) -5,81 € 6,57 € -34,86 € 39,42 €
Allahindlus kehtib ainult samasuguste omadustega toodetele. Allahindlus ilmub tooteid tellides. Kehtib ka suurematele kogustele.

Kirjeldus

Tähelepanu! Tootja lõpetas kontaktläätsede FreshLook Dimensions Plano tootmise, seetõttu võib mõningate dioptritega läätsede tarnimine viibida.

Kuuajalised kontaktläätsed on FreshLook DimensionsPlano on sõna otseses mõttes sõõm värsket õhku loodava stiili jaoks. Läätsed, mis muudavad silmade loomuliku heleda värvuse veel eredamaks, lisavad isiksusele uusi toone ja ei lase jääda märkamata.

Ehtides ennast nende värskete toonidega rõhutate oma silmade ilu ja mitmekesistate igapäevarutiini.

 • Pacific Blue Vaikse ookeani helesinist värvi kontaktläätsed rõõmustavad ümbritsevaid inimesi uimastavate helesiniste silmadega, millele on raske vastu panna;
 • Caribbean Aqua kompaktsete Kariibi mere vee värvi läätsedega loote endale rohekassiniste silmade pilgu, millest kiirgab maagiat ja saladuslikkust;
 • strong>Sea Greenmererohelised kontaktläätsed muudavad teie pilgu võluvaks.

 

Läätsede FreshLook Dimensions disaini iseloomustavad tumedamad servad - selline unikaalne väline külg loob suurte ja väljendusrikaste silmade efekti. See ei anna mitte ainult uut sära teie silmadele, see aitab välja paista teiste seast oma efektse pilguga.

Läätsesid reshLook Dimensions Plano võib kasutada lisandina, mis rõhutab silmade värvi. Kui teil pole vaja nägemist korrigeerida, jääb üle valida -0,00 dioptriga läätsed. Nägemist korrigeerivad läätsed võite leida siit:www.gerilesiai.lt/paryskinantys-lesiai/ciba-vision-freshlook-dimensions-1047.html

Neid kontaktläätsesid on väga lihtne õigesti paigaldada. Igal läätsel on tähed "FL", nn indikaator, mis näitab õiget külge ja kergendab läätsede paigaldamist.

Meie soovitus

Hoiatame, et värvikihi tõttu värviliste läätsede koostises, mis sageli katab osa pupilli, võib tekkida piiratud nägemisväli, võivad ilmuda varjud jm. See on normaalne, kui te alles hakkasite värvilisi kontaktläätsesid kandma. Tavaliselt silmad harjuvad selle piiranguga, kuid mõnedel inimestel ei pruugi silmad harjuda. Sel juhul ei soovitata värvilisi kontaktläätsesid kanda.

Samuti on oluline mainida, et lõplik silmade värv värviliste läätsedega võib erineda fotodel kujutatust - kõik sõltub teie silmade ja läätsede kombinatsioonist. Enne kui hakata kontaktläätsesid kandma, konsukteerige oma silmaarstiga

Värvilised kontaktläätsed on mõeldud kandmiseks ainult päeval, seepärast tuleb need õhtul ära võtta, puhastada ja jätta ööseks spetsiaalsesse vedelikku. Kui magate läätsedega või kannate neid kauem kui võib, võivad tekkida erinevad silmade infektsioonid.

Ostes selle toote, teenite +3,47 COINS Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad. Coin information
Kommentaarid (0)

Kirjutage oma kommnetaar

FreshLook Dimensions Plano

FreshLook Dimensions Plano

 • Veesisaldus: 55
 • Panen halva hinde Panen rahuldava hinde Panen keskmise hinde Panen hea hinde Panen väga hea hinde

Vastus

* Kohustuslikud väljad

Tühista  või