FreshLook Dimensions

 (25)
 • Veesisaldus: 55
FreshLook Dimensions

+Toote iseärasused

 • Müügil : 1 kontaktlääts
  Pakendis: 2 kontaktläätse
  Kandmisaeg: üks kuu
  Kandmisrežiim: päevane
  Materjali tüüp: hüdrogeel
  Materjal: Phemfilcon A
  Diameeter: 14.5
  Baaskõver: 8.6
  Veesisaldus: 55
  Optiline tugevus: +6.00 ... -8.00

FreshLook Dimensions

 (25)
 • Veesisaldus: 55
11,70 € 8,19 € Reduced price!
Parem silm (OD)
Kättetoimetamise aeg
Meil on kahju, aga teie poolt valitud toodet meil hetkel ei ole.

Ostes selle toote, teenite +3,28 COINS Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad. Coin information
Ostetud kogus Allahindlus läätse kohta Läätse hind Allahindlus kokku Hind allahindlusega
2 läätse (pakendit) -3,86 € 7,84 € -7,72 € 15,68 €
6 läätse (3 pakendit) -5,61 € 6,09 € -33,66 € 36,54 €
Allahindlus kehtib ainult samasuguste omadustega toodetele. Allahindlus ilmub tooteid tellides. Kehtib ka suurematele kogustele.

Kirjeldus

Tähelepanu! Tootja lõpetas kontaktläätsede FreshLook Dimensions tootmise, seetõttu võib mõningate dioptritega läätsede tarnimine viibida.

Kuuajalised värvilised läätsed FreshLook Dimensions on sõna otses mõttes loodava stiili värske tuulepuhang. Läätsed, mis loomulikult rõhutavad heledaid silmi, toovad välja uued värvid, mis ei jää märkamata.

Kaunistades ennast nende värskete varjunditega te mitte ainult ei rõhuta oma silmade ilu, vaid ka mitmekesistate oma argipäeva;

 • Pacific Blue on Vaikse ookeani sinist värvi kontaktläätsed, mis rõõmustavad ümbritsevaid inimesi jalustrabavate helesiniste silmadega, millele on nii raske vastu panna;
 • Caribbean Aqua Kariibi merevee värvi kompaktsete läätsedega tekitate endale rohekas-siniste silmade vaate, millest kiirgab maagiat ja salapära;
 • strong>Sea Greenmererohelised kontaktläätsed muudavad teie pilgu võluvaks.

 

Läätsede FreshLook Dimensionsdisaini iseloomustavad temedamad servad - selline unikaalne väline külg loob suurte ja väljendusrikaste silmade efekti. See ei anna mitte ainult uut sära teie silmadele, see aitab välja paista teiste seast oma efektse pilguga.

Läätsesid FreshLook Dimensionsvõib kasutada ka lisandina, mis teeb teie silmad erkamaks, aga ka korrigeerimisvahendina. Need sobivad nii lühinägelikele, kelle nägemine ei ole nõrgem kui -8,00 dioptrit, ja kaugnägelikele, kellel nägemine kuni +6,00 dioptrit. Kui nägemine ei vaja korrigeerimist, jääb üle valida läätsed -0,00 dioptriga.

Neid kontaktläätsesid on väga lihtne õigesti paigaldada - igal läätsel on tähed "FL" - nn indikaator - mis näitab õiget poolt, mis lihtsustab läätsede paigaldamist.

Meie soovitus

Hoiatame, et värvikihi tõttu värviliste läätsede koostises, mis sageli katab osa pupilli, võib tekkida piiratud nägemisväli, võivad ilmuda varjud jm. See on normaalne, kui te alles hakkasite värvilisi kontaktläätsesid kandma. Tavaliselt silmad harjuvad selle piiranguga, kuid mõnedel inimestel ei pruugi silmad harjuda. Sel juhul ei soovitata värvilisi kontaktläätsesid kanda.

Samuti on oluline mainida, et lõplik silmade värv värviliste läätsedega võib erineda fotodel kujutatust - kõik sõltub teie silmade ja läätsede kombinatsioonist. Enne kui hakata kontaktläätsesid kandma, konsukteerige oma silmaarstiga

Värvilised kontaktläätsed on mõeldud kandmiseks ainult päeval, seepärast tuleb need õhtul ära võtta, puhastada ja jätta ööseks spetsiaalsesse vedelikku. Kui magate läätsedega või kannate neid kauem kui võib, võivad tekkida erinevad silmade infektsioonid.

Ostes selle toote, teenite +3,28 COINS Coine koguda ja kasutada saavad vaid registreeritud kasutajad. Coin information
Kommentaarid (10)

Parim kommentaar

 • Marii T 27.03.2013

  Väga ilusad,ideaalne värv, just paraja suurusega-suuremad kui tavaläätsed. Kuid on yks miinus, millest ma alguses teadlik ei olnud. Praegu on küll pilte uuendatud, kuid nädal tagasi polnud neid pilte ja ma ei teadnud, et läätsede peal võivad olla tähed. kahjuks on need tähed isegi väga nähtavad.

Halvim kommentaar

 • Alisa V 28.09.2021

  Pacific Blue teeb minu rohelised silmad veel tumedamaks. Lootsin, et on helesiniste silmade effekt, kuid näeb välja nii, nagu mul oleksid lihtsalt mingid tumedad silmad, eriti kaugelt. Muidu on ok kvaliteet, kuid sama hästi võiks osta lihtsalt läbipaistvaid, vähemalt silmad poleks nii tumedad.

Kirjutage oma kommnetaar »

 • Väga ilusad,ideaalne värv, just paraja suurusega-suuremad kui tavaläätsed. Kuid on yks miinus, millest ma alguses teadlik ei olnud. Praegu on küll pilte uuendatud, kuid nädal tagasi polnud neid pilte ja ma ei teadnud, et läätsede peal võivad olla tähed. kahjuks on need tähed isegi väga nähtavad.

  Marii T 27.03.2013
  • 1
   0

Vaata teisi 24 kommentaare »

Kirjutage oma kommnetaar »

Kirjutage oma kommnetaar

FreshLook Dimensions

FreshLook Dimensions

 • Veesisaldus: 55
 • Panen halva hinde Panen rahuldava hinde Panen keskmise hinde Panen hea hinde Panen väga hea hinde

Vastus

* Kohustuslikud väljad

Tühista  või